Kjøpmannsgata 39

Kjøpmannsgata 39, 6005 åLesund

Kjøpmannsgata 39 i åLesund er registrert som Annen industribygning (219) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen, det største er SELSTAD AS AVD ÅLESUND med 15 ansatte. Nærmeste holdeplass er Steinvågbakken, 239 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Kjøpmannsgata 39?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Kjøpmannsgata 39.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
10138760219Annen industribygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Kjøpmannsgata 39, 6005 åLesundKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
åLesund (1508)
Gårds-/bruksnummer
200 / 301
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
62.46906, 6.12230 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Kjøpmannsgata 39 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
SELSTAD AS AVD ÅLESUND97192027013.940 Produksjon av tauverk, rep, hyssing og nett15

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Steinvågbakkenbuss239 m

Spørsmål og svar om Kjøpmannsgata 39

Hva slags bygg er Kjøpmannsgata 39?

Kjøpmannsgata 39 er registrert som Annen industribygning (bygningstype 219) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Kjøpmannsgata 39?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er SELSTAD AS AVD ÅLESUND.

Er det ledige lokaler i Kjøpmannsgata 39 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Steinvågbakken, 239 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Kjøpmannsgata 39?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også