Nedre Strandgate 21
Nedre Strandgate 21, 6004 åLesund
Nedre Strandgate 21 i åLesund er registrert som Næringsbygg (999) i Matrikkelen. 2 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Torghallen, 156 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Nedre Strandgate 21?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Nedre Strandgate 21.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 301158650 | 999 – Næringsbygg | IP | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- åLesund (1508)
- Gårds-/bruksnummer
- 200 / 711
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 62.46976, 6.14839 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
2 foretak er registrert på Nedre Strandgate 21 i Enhetsregisteret.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Torghallen | buss | 156 m |
| Aspegata | buss | 216 m |
| Apotekertorget | buss | 243 m |
| Pensjonisten | buss | 330 m |
| Ålesund hurtigbåtkai Langevåg | båt | 492 m |
| Ålesund Rådhusbrygga | båt | 493 m |
| Korsegata | buss | 497 m |
| St. Olavs plass | buss | 535 m |
Spørsmål og svar om Nedre Strandgate 21
Hva slags bygg er Nedre Strandgate 21?
Nedre Strandgate 21 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 999) i Matrikkelen.
Hvilke firmaer holder til i Nedre Strandgate 21?
2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er PLUG ÅLESUND AS, SP-SYSTEM NORGE AS.
Er det ledige lokaler i Nedre Strandgate 21 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Torghallen, 156 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Nedre Strandgate 21?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.