Formannsgata 1C
Formannsgata 1C, 4810 Eydehavn
Formannsgata 1C i Eydehavn er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen, det største er EXTRA EYDEHAVN AVD 028 med 13 ansatte. Nærmeste holdeplass er Eydehavn torv, 41 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Formannsgata 1C?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Formannsgata 1C.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 166917948 | 322 – Butikkbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Arendal (4203)
- Gårds-/bruksnummer
- 52 / 206
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 58.50009, 8.86521 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Formannsgata 1C i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| EXTRA EYDEHAVN AVD 028 | 973166298 | 47.110 Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler | 13 |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Eydehavn torv | buss | 41 m |
| Eydehavn brannstasjon | buss | 263 m |
| Nesgata | buss | 325 m |
Spørsmål og svar om Formannsgata 1C
Hva slags bygg er Formannsgata 1C?
Formannsgata 1C er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Formannsgata 1C?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er EXTRA EYDEHAVN AVD 028.
Er det ledige lokaler i Formannsgata 1C nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Eydehavn torv, 41 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Formannsgata 1C?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.