Løddesølveien 584

Løddesølveien 584, 4821 Rykene

Løddesølveien 584 i Rykene er registrert som Næringsbygg (249) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Løddesøl gård, 29 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Løddesølveien 584?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Løddesølveien 584.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
166946921249NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Løddesølveien 584, 4821 RykeneKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Arendal (4203)
Gårds-/bruksnummer
412 / 13
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
58.44231, 8.62508 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Løddesølveien 584 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
JAN TERJE HÅKEDAL97837086101.110 Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Løddesøl gårdbuss29 m
Løddesølkrysset østbuss350 m
Løddesølbuss465 m
Løddesølkrysset vestbuss468 m

Spørsmål og svar om Løddesølveien 584

Hva slags bygg er Løddesølveien 584?

Løddesølveien 584 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 249) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Løddesølveien 584?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er JAN TERJE HÅKEDAL.

Er det ledige lokaler i Løddesølveien 584 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Løddesøl gård, 29 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Løddesølveien 584?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også