Nedre Tyholmsvei 14
Nedre Tyholmsvei 14, 4836 Arendal
Nedre Tyholmsvei 14 i Arendal er registrert som Næringsbygg (641) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Pollen ferjekai, 74 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Nedre Tyholmsvei 14?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Nedre Tyholmsvei 14.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 166987385 | 641 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Arendal (4203)
- Gårds-/bruksnummer
- 501 / 221
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 58.45883, 8.76739 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Nedre Tyholmsvei 14 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| STIFTELSEN KLØCKERS HUS - ARENDAL BYMUSEUM | 987704535 | 91.212 Drift av kulturhistoriske museer | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Pollen ferjekai | båt | 74 m |
| Arendal bussterminal | buss | 182 m |
| Arendal Tyholmen ferjekai | båt | 200 m |
| Arendal Rådhusbrygga kai | båt | 223 m |
| Fløyheia | buss | 597 m |
Spørsmål og svar om Nedre Tyholmsvei 14
Hva slags bygg er Nedre Tyholmsvei 14?
Nedre Tyholmsvei 14 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 641) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Nedre Tyholmsvei 14?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er STIFTELSEN KLØCKERS HUS - ARENDAL BYMUSEUM.
Er det ledige lokaler i Nedre Tyholmsvei 14 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Pollen ferjekai, 74 meter fra adressen (båt). Kilde: Entur.
Hvem eier Nedre Tyholmsvei 14?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.