Billingstadveien 21A

Billingstadveien 21A, 1396 Billingstad

Billingstadveien 21A i Billingstad er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Billingstad stasjon, 30 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Billingstadveien 21A?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Billingstadveien 21A.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
149928502322ButikkbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Billingstadveien 21A, 1396 BillingstadKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Asker (3203)
Gårds-/bruksnummer
38 / 69
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.87550, 10.48389 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Billingstadveien 21A i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
NORD POINT NOWAKOWSKI93222820343.320 Snekkerarbeid

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Billingstad stasjontog, buss30 m
Åsløkkveienbuss488 m
Billingstadveienbuss531 m

Spørsmål og svar om Billingstadveien 21A

Hva slags bygg er Billingstadveien 21A?

Billingstadveien 21A er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Billingstadveien 21A?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er NORD POINT NOWAKOWSKI.

Er det ledige lokaler i Billingstadveien 21A nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Billingstad stasjon, 30 meter fra adressen (tog, buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Billingstadveien 21A?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også