Davangervegen 298

Davangervegen 298, 5310 Hauglandshella

Davangervegen 298 i Hauglandshella er registrert som Verkstedbygning (212) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen, det største er ASKØY AUTO SERVICE AS med 5 ansatte. Nærmeste holdeplass er Davanger vest, 74 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Davangervegen 298?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Davangervegen 298.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
9814450212VerkstedbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Davangervegen 298, 5310 HauglandshellaKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
AskØY (4627)
Gårds-/bruksnummer
21 / 650
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
60.46939, 5.09557 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Davangervegen 298 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
ASKØY AUTO SERVICE AS97207731395.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner5

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Davanger vestbuss74 m
Davanger skolebuss326 m
Davanger byggefeltbuss383 m

Spørsmål og svar om Davangervegen 298

Hva slags bygg er Davangervegen 298?

Davangervegen 298 er registrert som Verkstedbygning (bygningstype 212) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Davangervegen 298?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er ASKØY AUTO SERVICE AS.

Er det ledige lokaler i Davangervegen 298 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Davanger vest, 74 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Davangervegen 298?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også