Emma Hjorths vei 74
Emma Hjorths vei 74, 1336 Sandvika
Emma Hjorths vei 74 i Sandvika er registrert som Verkstedbygning (212) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Høyrabben, 156 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Emma Hjorths vei 74?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Emma Hjorths vei 74.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 16206121 | 212 – Verkstedbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- BÆRum (3201)
- Gårds-/bruksnummer
- 47 / 4
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.89364, 10.49033 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Emma Hjorths vei 74 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| MOLEC AS | 971769335 | 25.510 Overflatebehandling av metaller | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Høyrabben | buss | 156 m |
Spørsmål og svar om Emma Hjorths vei 74
Hva slags bygg er Emma Hjorths vei 74?
Emma Hjorths vei 74 er registrert som Verkstedbygning (bygningstype 212) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Emma Hjorths vei 74?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er MOLEC AS.
Er det ledige lokaler i Emma Hjorths vei 74 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Høyrabben, 156 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Emma Hjorths vei 74?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.