Økrisletta 13

Økrisletta 13, 1340 Skui

Økrisletta 13 i Skui er registrert som Annen lagerbygning (239) i Matrikkelen, byggestatus ferdigattest. 4 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Bærums meieri, 504 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Økrisletta 13?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Økrisletta 13.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
300637877239Annen lagerbygningFA – FerdigattestNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Økrisletta 13, 1340 SkuiKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
BÆRum (3201)
Gårds-/bruksnummer
77 / 355
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.92159, 10.46305 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

4 foretak er registrert på Økrisletta 13 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
EQUINE NORWAY YVONNE HARLOW91938417446.490 Engroshandel med andre husholdningsvarer
LØWENBORG P G AS97173335747.631 Detaljhandel med sportsvarer
OPPEGAARD PETTER AS97179739846.410 Engroshandel med tekstiler og utstyrsvarer
TURBO-SERVICE AS97221140095.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Bærums meieribuss504 m
Nybruabuss558 m

Spørsmål og svar om Økrisletta 13

Hva slags bygg er Økrisletta 13?

Økrisletta 13 er registrert som Annen lagerbygning (bygningstype 239) i Matrikkelen. Byggestatus er ferdigattest.

Hvilke firmaer holder til i Økrisletta 13?

4 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er EQUINE NORWAY YVONNE HARLOW, LØWENBORG P G AS, OPPEGAARD PETTER AS, TURBO-SERVICE AS.

Er det ledige lokaler i Økrisletta 13 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Bærums meieri, 504 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Økrisletta 13?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også