Kokstadvegen 38A
Kokstadvegen 38A, 5257 Kokstad
Kokstadvegen 38A i Kokstad er registrert som Annen lagerbygning (239) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen, det største er SCHLUMBERGER NORGE AS AVD KOKSTAD med 111 ansatte. Nærmeste holdeplass er Kokstadhaugen, 377 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Kokstadvegen 38A?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Kokstadvegen 38A.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 9496769 | 239 – Annen lagerbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Bergen (4601)
- Gårds-/bruksnummer
- 34 / 349
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 60.30000, 5.26024 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
2 foretak er registrert på Kokstadvegen 38A i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| SCHLUMBERGER NORGE AS AVD KOKSTAD | 974096188 | 09.109 Andre tjenester tilknyttet utvinning av råolje og naturgass | 111 |
| COMPASS GROUP NORGE AS AVD 5356 SCHLUMBERGER KOKSTADVEGEN | 915195172 | 56.220 Kantinedrift og annen cateringvirksomhet | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Kokstadhaugen | buss | 377 m |
Spørsmål og svar om Kokstadvegen 38A
Hva slags bygg er Kokstadvegen 38A?
Kokstadvegen 38A er registrert som Annen lagerbygning (bygningstype 239) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Kokstadvegen 38A?
2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er SCHLUMBERGER NORGE AS AVD KOKSTAD, COMPASS GROUP NORGE AS AVD 5356 SCHLUMBERGER KOKSTADVEGEN.
Er det ledige lokaler i Kokstadvegen 38A nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Kokstadhaugen, 377 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Kokstadvegen 38A?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.