Storgata 16

Storgata 16, 8006 BodØ

Storgata 16 i BodØ er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 7 foretak er registrert på adressen, det største er BOFISK BUTIKKDRIFT AS med 17 ansatte. Nærmeste holdeplass er Bodø sentrum, 78 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Storgata 16?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Storgata 16.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
186968670322ButikkbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Storgata 16, 8006 BodØKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
BodØ (1804)
Gårds-/bruksnummer
138 / 2076
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
67.28391, 14.38076 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

7 foretak er registrert på Storgata 16 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
BOFISK BUTIKKDRIFT AS91396303246.322 Engroshandel med fisk, skalldyr og bløtdyr17
BODØ BAKERI AS AVD SENTRUM91528245847.240 Detaljhandel med bakervarer, konditorvarer og sukkervarer12
GP MUSIKK AS92844754547.690 Detaljhandel med kulturvarer ikke nevnt annet sted10
JACOB KLETTE OPTIKK AS AVD BODØ97408877047.740 Detaljhandel med medisinske og ortopediske artikler7
ARCTIC CARS AS93784671147.810 Detaljhandel med motorvogner
BODØ BILVASK AS93556796395.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
PRINCESS AVD 450 GLASSHUSET BODØ93844206147.510 Detaljhandel med tekstiler og utstyrsvarer

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Bodø sentrumbuss78 m
Bodø rådhusbuss187 m
Bankgatabuss332 m
Bodø hurtigbåtkaibåt440 m
Bodø stasjonbuss, tog543 m

Spørsmål og svar om Storgata 16

Hva slags bygg er Storgata 16?

Storgata 16 er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Storgata 16?

7 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er BOFISK BUTIKKDRIFT AS, BODØ BAKERI AS AVD SENTRUM, GP MUSIKK AS, JACOB KLETTE OPTIKK AS AVD BODØ, ARCTIC CARS AS.

Er det ledige lokaler i Storgata 16 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Bodø sentrum, 78 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Storgata 16?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også