Skogstrandveien 39
Skogstrandveien 39, 1615 Fredrikstad
Skogstrandveien 39 i Fredrikstad er registrert som Næringsbygg (241) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Krabberød, 67 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Skogstrandveien 39?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Skogstrandveien 39.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 193866255 | 241 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Fredrikstad (3107)
- Gårds-/bruksnummer
- 239 / 55
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.25360, 10.91909 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Skogstrandveien 39 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| EGIL RAGNVALD LARSSEN | 936160166 | 01.430 Hestehold | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Krabberød | buss | 67 m |
| Ambjørnrød nord | buss | 389 m |
| Strand gård | buss | 445 m |
| Hovslagerveien | buss | 596 m |
Spørsmål og svar om Skogstrandveien 39
Hva slags bygg er Skogstrandveien 39?
Skogstrandveien 39 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 241) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Skogstrandveien 39?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er EGIL RAGNVALD LARSSEN.
Er det ledige lokaler i Skogstrandveien 39 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Krabberød, 67 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Skogstrandveien 39?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.