Vallehellene 16

Vallehellene 16, 1664 RolvsØY

Vallehellene 16 i RolvsØY er registrert som Lagerbygning (231) i Matrikkelen, byggestatus ferdigattest. 3 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Nesveien 41, 294 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Vallehellene 16?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Vallehellene 16.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
300592170231LagerbygningFA – FerdigattestNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Vallehellene 16, 1664 RolvsØYKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Fredrikstad (3107)
Gårds-/bruksnummer
732 / 43
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.25881, 11.01524 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

3 foretak er registrert på Vallehellene 16 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
BB BYGG AS93321563641.000 Oppføring av bygninger
BB BYGG AS KONKURSBO93652462141.000 Oppføring av bygninger
JOHNSEN DRIFT AS93420842043.120 Grunnarbeid

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Nesveien 41buss294 m
Nes Rolvsøybuss352 m

Spørsmål og svar om Vallehellene 16

Hva slags bygg er Vallehellene 16?

Vallehellene 16 er registrert som Lagerbygning (bygningstype 231) i Matrikkelen. Byggestatus er ferdigattest.

Hvilke firmaer holder til i Vallehellene 16?

3 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er BB BYGG AS, BB BYGG AS KONKURSBO, JOHNSEN DRIFT AS.

Er det ledige lokaler i Vallehellene 16 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Nesveien 41, 294 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Vallehellene 16?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også