Bergemoveien 11
Bergemoveien 11, 4886 Grimstad
Bergemoveien 11 i Grimstad er registrert som Verkstedbygning (212) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Bergemoen, 318 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Bergemoveien 11?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Bergemoveien 11.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 166742277 | 212 – Verkstedbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Grimstad (4202)
- Gårds-/bruksnummer
- 5 / 35
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 58.33897, 8.55405 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Bergemoveien 11 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| GC SERVICE AS | 920669077 | 47.820 Detaljhandel med deler og utstyr til motorvogner | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Bergemoen | buss | 318 m |
| Bergemoen sør | buss | 470 m |
| Vestre Grøm | buss | 533 m |
Spørsmål og svar om Bergemoveien 11
Hva slags bygg er Bergemoveien 11?
Bergemoveien 11 er registrert som Verkstedbygning (bygningstype 212) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Bergemoveien 11?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er GC SERVICE AS.
Er det ledige lokaler i Bergemoveien 11 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Bergemoen, 318 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Bergemoveien 11?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.