Frivoldveien 13
Frivoldveien 13, 4877 Grimstad
Frivoldveien 13 i Grimstad er registrert som Næringsbygg (531) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Frivoldveien, 86 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Frivoldveien 13?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Frivoldveien 13.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 8738165 | 531 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Grimstad (4202)
- Gårds-/bruksnummer
- 7 / 150
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 58.34614, 8.58276 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Frivoldveien 13 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| EDDIKEN EIENDOM AS | 936556825 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
Sannsynlig eier eller forvalter
- EDDIKEN EIENDOM AS — 936556825· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Frivoldveien | buss | 86 m |
| Klingremoheia | buss | 385 m |
| Berge gård | buss | 425 m |
| Jappa skole | buss | 454 m |
| Frivolltun | buss | 581 m |
Spørsmål og svar om Frivoldveien 13
Hva slags bygg er Frivoldveien 13?
Frivoldveien 13 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 531) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Frivoldveien 13?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er EDDIKEN EIENDOM AS.
Er det ledige lokaler i Frivoldveien 13 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Frivoldveien, 86 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Frivoldveien 13?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: EDDIKEN EIENDOM AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.