Grev Wedels gate 42
Grev Wedels gate 42, 3179 åSgÅRdstrand
Grev Wedels gate 42 i åSgÅRdstrand er registrert som Skolebygning (612) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Paletten, 121 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Grev Wedels gate 42?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Grev Wedels gate 42.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 8122563 | 612 – Skolebygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Horten (3901)
- Gårds-/bruksnummer
- 1 / 5
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.34913, 10.46084 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Grev Wedels gate 42 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| ÅSGÅRDSTRAND BARNEHAGE AVD NYGÅRDSLØKKA | 913119827 | 85.100 Førskoleundervisning og drift av barnehager | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Paletten | buss | 121 m |
| Åsgårdstrand | buss | 368 m |
| Åsgården | buss | 413 m |
| Åsgårdstrand kirke | buss | 587 m |
Spørsmål og svar om Grev Wedels gate 42
Hva slags bygg er Grev Wedels gate 42?
Grev Wedels gate 42 er registrert som Skolebygning (bygningstype 612) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Grev Wedels gate 42?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er ÅSGÅRDSTRAND BARNEHAGE AVD NYGÅRDSLØKKA.
Er det ledige lokaler i Grev Wedels gate 42 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Paletten, 121 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Grev Wedels gate 42?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.