Birkedalsveien 24B
Birkedalsveien 24B, 4640 SØGne
Birkedalsveien 24B i SØGne er registrert som Lagerbygning (231) i Matrikkelen, byggestatus ferdigattest. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Torve, 309 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Birkedalsveien 24B?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Birkedalsveien 24B.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 300518759 | 231 – Lagerbygning | FA – Ferdigattest | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Kristiansand (4204)
- Gårds-/bruksnummer
- 423 / 841
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 58.07820, 7.79091 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Birkedalsveien 24B i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| SAMEIET BIRKEDALSVEIEN 24B | 932479362 | 97.001 Aktiviteter i borettslag og boligsameier | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Torve | buss | 309 m |
| Sangvikveien/Høllen vest | buss | 586 m |
Spørsmål og svar om Birkedalsveien 24B
Hva slags bygg er Birkedalsveien 24B?
Birkedalsveien 24B er registrert som Lagerbygning (bygningstype 231) i Matrikkelen. Byggestatus er ferdigattest.
Hvilke firmaer holder til i Birkedalsveien 24B?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er SAMEIET BIRKEDALSVEIEN 24B.
Er det ledige lokaler i Birkedalsveien 24B nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Torve, 309 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Birkedalsveien 24B?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.