Knibe 48

Knibe 48, 4641 SØGne

Knibe 48 i SØGne er registrert som Næringsbygg (249) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Lindlia snuplass, 528 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Knibe 48?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Knibe 48.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
140579327249NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Knibe 48, 4641 SØGneKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Kristiansand (4204)
Gårds-/bruksnummer
453 / 1
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
58.09229, 7.70743 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Knibe 48 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
JAN GUNNAR KNIBE91717077002.200 Avvirkning

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Lindlia snuplassbuss528 m

Spørsmål og svar om Knibe 48

Hva slags bygg er Knibe 48?

Knibe 48 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 249) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Knibe 48?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er JAN GUNNAR KNIBE.

Er det ledige lokaler i Knibe 48 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Lindlia snuplass, 528 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Knibe 48?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også