Kongens gate 35
Kongens gate 35, 4608 Kristiansand S
Kongens gate 35 i Kristiansand S er registrert som Annen forretningsbygning (329) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Dronningens gate øvre, 213 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Kongens gate 35?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Kongens gate 35.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 168253729 | 329 – Annen forretningsbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Kristiansand (4204)
- Gårds-/bruksnummer
- 150 / 708
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 58.14619, 8.00069 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Kongens gate 35 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| EIERSEKSJONSSAMEIET KONGENSGATE 35 | 924111410 | 97.001 Aktiviteter i borettslag og boligsameier | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Dronningens gate øvre | buss | 213 m |
| Dronningens gate | buss | 234 m |
| Tinghuset | buss | 240 m |
| Rådhuset | buss | 269 m |
| Gyldengården | buss | 413 m |
| Kvadraturen videregående skole | buss | 420 m |
| Dronningens gate nedre | buss | 454 m |
| Tollbodgata | buss | 476 m |
Spørsmål og svar om Kongens gate 35
Hva slags bygg er Kongens gate 35?
Kongens gate 35 er registrert som Annen forretningsbygning (bygningstype 329) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Kongens gate 35?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er EIERSEKSJONSSAMEIET KONGENSGATE 35.
Er det ledige lokaler i Kongens gate 35 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Dronningens gate øvre, 213 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Kongens gate 35?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.