Rigedalen 51

Rigedalen 51, 4626 Kristiansand S

Rigedalen 51 i Kristiansand S er registrert som Annen industribygning (219) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen, det største er SKRUEHUSET AS med 12 ansatte. Nærmeste holdeplass er Varodd, 394 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Rigedalen 51?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Rigedalen 51.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
12971826219Annen industribygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Rigedalen 51, 4626 Kristiansand SKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Kristiansand (4204)
Gårds-/bruksnummer
14 / 1617
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
58.13862, 7.93115 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Rigedalen 51 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
SKRUEHUSET AS99624073846.900 Uspesifisert engroshandel12

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Varoddbuss394 m

Spørsmål og svar om Rigedalen 51

Hva slags bygg er Rigedalen 51?

Rigedalen 51 er registrert som Annen industribygning (bygningstype 219) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Rigedalen 51?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er SKRUEHUSET AS.

Er det ledige lokaler i Rigedalen 51 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Varodd, 394 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Rigedalen 51?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også