Setesdalsveien 90
Setesdalsveien 90, 4617 Kristiansand S
Setesdalsveien 90 i Kristiansand S er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 24 foretak er registrert på adressen, det største er GUMPENS AUTO VEST AS AVD VERKSTED med 61 ansatte. Nærmeste holdeplass er Klappane, 22 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Setesdalsveien 90?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Setesdalsveien 90.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 12965109 | 322 – Butikkbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Kristiansand (4204)
- Gårds-/bruksnummer
- 151 / 1751
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 58.15174, 7.96561 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
24 foretak er registrert på Setesdalsveien 90 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| GUMPENS AUTO VEST AS AVD VERKSTED | 974308711 | 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner | 61 |
| GUMPENS AUTO VEST AS AVD BILFORRETNING | 874308722 | 47.810 Detaljhandel med motorvogner | 29 |
| GUMPENS AUTO AS | 884435862 | 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner | 22 |
| GUMPEN HOLDING AS | 937059728 | 00.000 Uoppgitt | 7 |
| AVENYEN 7 AS | 996949885 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| BARSTØLVEIEN 3 AS | 876373092 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| BARSTØLVEIEN 30 AS | 992632623 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| BARSTØLVEIEN 96 AS | 916144091 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| BJISMERN AS | 973376519 | 68.320 Eiendomsforvaltning på oppdrag | – |
| BJØRNDALEN BILEIENDOM AS | 915257364 | 68.110 Kjøp og salg av egen fast eiendom | – |
| DALANEVEIEN 37 AS | 995045370 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| GUMPEN BILEIENDOM AS | 922686475 | 68.110 Kjøp og salg av egen fast eiendom | – |
| GUMPEN EIENDOM AS | 984435894 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| GUMPEN UTLEIE AS | 971998903 | 77.110 Utleie og leasing av biler og andre lette motorvogner | – |
| GUMPENS BILUTLEIE AS | 974115654 | 68.320 Eiendomsforvaltning på oppdrag | – |
| MARKENS GATE 46 AS | 972165697 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| MARKENSGATE 46A AS | 994297538 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| MJÅVANNSTOPPEN AS | 930584312 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| RTM EIENDOMSUTVIKLING AS | 898116042 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| SEMSVEGEN 41 AS | 935398576 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| SKIBÅSEN 3 & 5 AS | 986607285 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| SKIBÅSEN 30 AS | 990315329 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| SKIBÅSEN 7 AS | 920081533 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| STEMMANE 1 AS | 996111288 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
Sannsynlig eier eller forvalter
- AVENYEN 7 AS — 996949885· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- BARSTØLVEIEN 3 AS — 876373092· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- BARSTØLVEIEN 30 AS — 992632623· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- BARSTØLVEIEN 96 AS — 916144091· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- BJISMERN AS — 973376519· 68.320 Eiendomsforvaltning på oppdrag
- BJØRNDALEN BILEIENDOM AS — 915257364· 68.110 Kjøp og salg av egen fast eiendom
- DALANEVEIEN 37 AS — 995045370· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- GUMPEN BILEIENDOM AS — 922686475· 68.110 Kjøp og salg av egen fast eiendom
- GUMPEN EIENDOM AS — 984435894· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- GUMPENS BILUTLEIE AS — 974115654· 68.320 Eiendomsforvaltning på oppdrag
- MARKENS GATE 46 AS — 972165697· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- MARKENSGATE 46A AS — 994297538· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- MJÅVANNSTOPPEN AS — 930584312· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- RTM EIENDOMSUTVIKLING AS — 898116042· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- SEMSVEGEN 41 AS — 935398576· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- SKIBÅSEN 3 & 5 AS — 986607285· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- SKIBÅSEN 30 AS — 990315329· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- SKIBÅSEN 7 AS — 920081533· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- STEMMANE 1 AS — 996111288· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Klappane | buss | 22 m |
| Elisenhøy | buss | 534 m |
| Grim torv | buss | 545 m |
Spørsmål og svar om Setesdalsveien 90
Hva slags bygg er Setesdalsveien 90?
Setesdalsveien 90 er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Setesdalsveien 90?
24 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er GUMPENS AUTO VEST AS AVD VERKSTED, GUMPENS AUTO VEST AS AVD BILFORRETNING, GUMPENS AUTO AS, GUMPEN HOLDING AS, AVENYEN 7 AS.
Er det ledige lokaler i Setesdalsveien 90 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Klappane, 22 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Setesdalsveien 90?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: AVENYEN 7 AS, BARSTØLVEIEN 3 AS, BARSTØLVEIEN 30 AS, BARSTØLVEIEN 96 AS, BJISMERN AS, BJØRNDALEN BILEIENDOM AS, DALANEVEIEN 37 AS, GUMPEN BILEIENDOM AS, GUMPEN EIENDOM AS, GUMPENS BILUTLEIE AS, MARKENS GATE 46 AS, MARKENSGATE 46A AS, MJÅVANNSTOPPEN AS, RTM EIENDOMSUTVIKLING AS, SEMSVEGEN 41 AS, SKIBÅSEN 3 & 5 AS, SKIBÅSEN 30 AS, SKIBÅSEN 7 AS, STEMMANE 1 AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.