Agnes torg 10

Agnes torg 10, 3290 Stavern

Agnes torg 10 i Stavern er registrert som Næringsbygg (641) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen, det største er NERDRUM MUSEUM med 8 ansatte. Nærmeste holdeplass er Skaubakken, 462 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Agnes torg 10?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Agnes torg 10.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
300158078641NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Agnes torg 10, 3290 StavernKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Larvik (3909)
Gårds-/bruksnummer
4046 / 309
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.01281, 10.03358 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Agnes torg 10 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
NERDRUM MUSEUM93100391791.212 Drift av kulturhistoriske museer8

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Skaubakkenbuss462 m
Agnesbuss471 m

Spørsmål og svar om Agnes torg 10

Hva slags bygg er Agnes torg 10?

Agnes torg 10 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 641) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Agnes torg 10?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er NERDRUM MUSEUM.

Er det ledige lokaler i Agnes torg 10 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Skaubakken, 462 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Agnes torg 10?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også