Torsrødveien 37
Torsrødveien 37, 3290 Stavern
Torsrødveien 37 i Stavern er registrert som Næringsbygg (249) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Stavern sykehjem, 376 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Torsrødveien 37?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Torsrødveien 37.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 162907247 | 249 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Larvik (3909)
- Gårds-/bruksnummer
- 4042 / 11
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 58.99732, 10.02310 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Torsrødveien 37 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| HEMMESTAD EIENDOMSSERVICE | 932177242 | 43.320 Snekkerarbeid | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Stavern sykehjem | buss | 376 m |
Spørsmål og svar om Torsrødveien 37
Hva slags bygg er Torsrødveien 37?
Torsrødveien 37 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 249) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Torsrødveien 37?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er HEMMESTAD EIENDOMSSERVICE.
Er det ledige lokaler i Torsrødveien 37 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Stavern sykehjem, 376 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Torsrødveien 37?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.