Smestadvegen 27
Smestadvegen 27, 2619 Lillehammer
Smestadvegen 27 i Lillehammer er registrert som Annen industribygning (219) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 5 foretak er registrert på adressen, det største er LIPRO KOMPETANSE AS med 21 ansatte. Nærmeste holdeplass er Lillehammer vgs. Nord Smestadvegen, 207 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Smestadvegen 27?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Smestadvegen 27.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 12846444 | 219 – Annen industribygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Lillehammer (3405)
- Gårds-/bruksnummer
- 41 / 275
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 61.13338, 10.44805 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
5 foretak er registrert på Smestadvegen 27 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| LIPRO KOMPETANSE AS | 971728922 | 88.993 Arbeidstrening og varig tilrettelagt arbeid | 21 |
| SAGBAKKEN GLASSVERKSTED | 871932352 | 43.340 Maler- og glassarbeid | 10 |
| JOBBTEAM AS | 819179492 | 81.100 Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift | – |
| JOBBTEAM AS KONKURSBO | 935652871 | – | – |
| LIPRO AS | 922313849 | 88.993 Arbeidstrening og varig tilrettelagt arbeid | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Lillehammer vgs. Nord Smestadvegen | buss | 207 m |
| Lillehammer vgs. Nord | buss | 332 m |
| Hovslagervegen | buss | 339 m |
| Simon Darres veg | buss | 431 m |
| Nedre Lundebekken | buss | 514 m |
| Landbruksvegen | buss | 534 m |
| Smestad | buss | 538 m |
| Steinvegen | buss | 542 m |
Spørsmål og svar om Smestadvegen 27
Hva slags bygg er Smestadvegen 27?
Smestadvegen 27 er registrert som Annen industribygning (bygningstype 219) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Smestadvegen 27?
5 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er LIPRO KOMPETANSE AS, SAGBAKKEN GLASSVERKSTED, JOBBTEAM AS, JOBBTEAM AS KONKURSBO, LIPRO AS.
Er det ledige lokaler i Smestadvegen 27 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Lillehammer vgs. Nord Smestadvegen, 207 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Smestadvegen 27?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.