Solbergveien 74A
Solbergveien 74A, 2020 Skedsmokorset
Solbergveien 74A i Skedsmokorset er registrert som Parkeringshus (431) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Eventyråsen, 163 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Solbergveien 74A?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Solbergveien 74A.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 300482342 | 431 – Parkeringshus | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- LillestrØM (3205)
- Gårds-/bruksnummer
- 51 / 18
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 60.00762, 11.01897 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
2 foretak er registrert på Solbergveien 74A i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| ALL ABOUT THAT BASS TUBAKVARTETT DA | 933194345 | 90.201 Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk | – |
| MOLUND MUSIKK AS | 912909204 | 90.201 Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Eventyråsen | buss | 163 m |
| Tæruddalen | buss | 233 m |
| Tærud | buss | 404 m |
| Midtskogveien | buss | 511 m |
| Tærudstien | buss | 521 m |
Spørsmål og svar om Solbergveien 74A
Hva slags bygg er Solbergveien 74A?
Solbergveien 74A er registrert som Parkeringshus (bygningstype 431) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Solbergveien 74A?
2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er ALL ABOUT THAT BASS TUBAKVARTETT DA, MOLUND MUSIKK AS.
Er det ledige lokaler i Solbergveien 74A nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Eventyråsen, 163 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Solbergveien 74A?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.