Storgata 200
Storgata 200, 2007 Kjeller
Storgata 200 i Kjeller er registrert som Annen kontorbygning (319) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 3 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Måsasvingen vest, 298 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Storgata 200?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Storgata 200.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 150898412 | 319 – Annen kontorbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- LillestrØM (3205)
- Gårds-/bruksnummer
- 31 / 104
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.96792, 11.05115 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
3 foretak er registrert på Storgata 200 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| FLYDRIFT AS | 935672120 | 77.350 Utleie og leasing av lufttransportmateriell | – |
| NSTAR AS | 930596809 | 70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning | – |
| RUNWAY AS | 920117503 | 68.110 Kjøp og salg av egen fast eiendom | – |
Sannsynlig eier eller forvalter
- RUNWAY AS — 920117503· 68.110 Kjøp og salg av egen fast eiendom
Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Måsasvingen vest | buss | 298 m |
| Måsasvingen øst | buss | 446 m |
| Vestbygata | buss | 486 m |
| Brauterkrysset | buss | 597 m |
Spørsmål og svar om Storgata 200
Hva slags bygg er Storgata 200?
Storgata 200 er registrert som Annen kontorbygning (bygningstype 319) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Storgata 200?
3 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er FLYDRIFT AS, NSTAR AS, RUNWAY AS.
Er det ledige lokaler i Storgata 200 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Måsasvingen vest, 298 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Storgata 200?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: RUNWAY AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.