Skogbrynet 51

Skogbrynet 51, 1513 Moss

Skogbrynet 51 i Moss er registrert som Sykehus (721) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen, det største er ORKERØD SYKEHJEM med 206 ansatte. Nærmeste holdeplass er Brattbakken, 559 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Skogbrynet 51?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Skogbrynet 51.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
6303897721SykehusTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Skogbrynet 51, 1513 MossKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Moss (3103)
Gårds-/bruksnummer
1 / 3768
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.44568, 10.64125 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

2 foretak er registrert på Skogbrynet 51 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
ORKERØD SYKEHJEM98616781187.102 Sykehjemstjenester206
MOSS KOMMUNE, STORKJØKKEN ORKERØD98375358287.102 Sykehjemstjenester28

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Brattbakkenbuss559 m
Rambergveienbuss591 m

Spørsmål og svar om Skogbrynet 51

Hva slags bygg er Skogbrynet 51?

Skogbrynet 51 er registrert som Sykehus (bygningstype 721) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Skogbrynet 51?

2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er ORKERØD SYKEHJEM, MOSS KOMMUNE, STORKJØKKEN ORKERØD.

Er det ledige lokaler i Skogbrynet 51 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Brattbakken, 559 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Skogbrynet 51?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også