Sigrid Undsets vei 12
Sigrid Undsets vei 12, 1412 Sofiemyr
Sigrid Undsets vei 12 i Sofiemyr er registrert som Skolebygning (612) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen, det største er BRÅTEN BARNEHAGE med 18 ansatte. Nærmeste holdeplass er Sofiemyråsen, 396 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Sigrid Undsets vei 12?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Sigrid Undsets vei 12.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 16863173 | 612 – Skolebygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Nordre Follo (3207)
- Gårds-/bruksnummer
- 249 / 600
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.79648, 10.81123 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Sigrid Undsets vei 12 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| BRÅTEN BARNEHAGE | 974579510 | 85.100 Førskoleundervisning og drift av barnehager | 18 |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Sofiemyråsen | buss | 396 m |
Spørsmål og svar om Sigrid Undsets vei 12
Hva slags bygg er Sigrid Undsets vei 12?
Sigrid Undsets vei 12 er registrert som Skolebygning (bygningstype 612) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Sigrid Undsets vei 12?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er BRÅTEN BARNEHAGE.
Er det ledige lokaler i Sigrid Undsets vei 12 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Sofiemyråsen, 396 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Sigrid Undsets vei 12?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.