Drangedalsvegen 100

Drangedalsvegen 100, 3920 Porsgrunn

Drangedalsvegen 100 i Porsgrunn er registrert som Annen industribygning (219) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Knarrdalstrand, 91 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Drangedalsvegen 100?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Drangedalsvegen 100.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
8443998219Annen industribygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Drangedalsvegen 100, 3920 PorsgrunnKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Porsgrunn (4001)
Gårds-/bruksnummer
200 / 4020
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.13458, 9.62476 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Drangedalsvegen 100 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
DRANGEDALSVEGEN 100 AS91496913168.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom

Sannsynlig eier eller forvalter

Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Knarrdalstrandbuss91 m
Ånnerødkryssetbuss169 m

Spørsmål og svar om Drangedalsvegen 100

Hva slags bygg er Drangedalsvegen 100?

Drangedalsvegen 100 er registrert som Annen industribygning (bygningstype 219) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Drangedalsvegen 100?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er DRANGEDALSVEGEN 100 AS.

Er det ledige lokaler i Drangedalsvegen 100 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Knarrdalstrand, 91 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Drangedalsvegen 100?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: DRANGEDALSVEGEN 100 AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.

Se også