Vestregata 21
Vestregata 21, 3919 Porsgrunn
Vestregata 21 i Porsgrunn er registrert som Kjøpesenter, varehus (321) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 5 foretak er registrert på adressen, det største er DOGMAN BUTIKKER AS AVD PORSGRUNN med 8 ansatte. Nærmeste holdeplass er Porsgrunn porselen, 103 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Vestregata 21?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Vestregata 21.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 164064905 | 321 – Kjøpesenter, varehus | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Porsgrunn (4001)
- Gårds-/bruksnummer
- 200 / 3213
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.14144, 9.64120 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
5 foretak er registrert på Vestregata 21 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| DOGMAN BUTIKKER AS AVD PORSGRUNN | 830641602 | 47.762 Detaljhandel med kjæledyr og varer til kjæledyr | 8 |
| VITUSAPOTEK VESTSIDEN | 883606302 | 47.730 Detaljhandel med apotekvarer | 5 |
| DOLLARSTORE AVD PORSGRUNN | 930900613 | 47.120 Detaljhandel med bredt vareutvalg ellers | – |
| LEGE ILIR PEPAJ | 922191328 | 86.210 Allmennlegetjenester | – |
| PORSGRUNNSFESTIVALEN AS | 998910234 | 90.390 Andre tjenester tilknyttet kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Porsgrunn porselen | buss | 103 m |
| Vemmern | buss | 378 m |
| Down Town Franklintorget | buss | 466 m |
Spørsmål og svar om Vestregata 21
Hva slags bygg er Vestregata 21?
Vestregata 21 er registrert som Kjøpesenter, varehus (bygningstype 321) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Vestregata 21?
5 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er DOGMAN BUTIKKER AS AVD PORSGRUNN, VITUSAPOTEK VESTSIDEN, DOLLARSTORE AVD PORSGRUNN, LEGE ILIR PEPAJ, PORSGRUNNSFESTIVALEN AS.
Er det ledige lokaler i Vestregata 21 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Porsgrunn porselen, 103 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Vestregata 21?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.