Dronning Åstas gate 18

Dronning Åstas gate 18, 3511 HØNefoss

Dronning Åstas gate 18 i HØNefoss er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 3 foretak er registrert på adressen, det største er MOBILE HØNEFOSS AS AVD SALG med 17 ansatte. Nærmeste holdeplass er USN Hønefoss, 522 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Dronning Åstas gate 18?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Dronning Åstas gate 18.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
159169162322ButikkbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Dronning Åstas gate 18, 3511 HØNefossKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Ringerike (3305)
Gårds-/bruksnummer
39 / 137
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
60.15513, 10.25006 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

3 foretak er registrert på Dronning Åstas gate 18 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
MOBILE HØNEFOSS AS AVD SALG98412616647.810 Detaljhandel med motorvogner17
HØNEFOSS BIL AS97201157647.810 Detaljhandel med motorvogner11
ØDEGÅRD MASKINTJENESTER93728210943.120 Grunnarbeid

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
USN Hønefossbuss522 m

Spørsmål og svar om Dronning Åstas gate 18

Hva slags bygg er Dronning Åstas gate 18?

Dronning Åstas gate 18 er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Dronning Åstas gate 18?

3 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er MOBILE HØNEFOSS AS AVD SALG, HØNEFOSS BIL AS, ØDEGÅRD MASKINTJENESTER.

Er det ledige lokaler i Dronning Åstas gate 18 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er USN Hønefoss, 522 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Dronning Åstas gate 18?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også