Hommersåkveien 174

Hommersåkveien 174, 4311 HommersÅK

Hommersåkveien 174 i HommersÅK er registrert som Kjøpesenter, varehus (321) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen, det største er NG KIWI ROGALAND AS AVD 632 HOMMERSÅK med 17 ansatte. Nærmeste holdeplass er Bjellandsletta, 211 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Hommersåkveien 174?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Hommersåkveien 174.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
170154290321Kjøpesenter, varehusTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Hommersåkveien 174, 4311 HommersÅKKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Sandnes (1108)
Gårds-/bruksnummer
102 / 803
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
58.91271, 5.85250 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Hommersåkveien 174 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
NG KIWI ROGALAND AS AVD 632 HOMMERSÅK97228712147.110 Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler17

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Bjellandslettabuss211 m
Haugveienbuss226 m
Eskemyrveienbuss579 m

Spørsmål og svar om Hommersåkveien 174

Hva slags bygg er Hommersåkveien 174?

Hommersåkveien 174 er registrert som Kjøpesenter, varehus (bygningstype 321) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Hommersåkveien 174?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er NG KIWI ROGALAND AS AVD 632 HOMMERSÅK.

Er det ledige lokaler i Hommersåkveien 174 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Bjellandsletta, 211 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Hommersåkveien 174?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også