Hommersåkveien 315
Hommersåkveien 315, 4311 HommersÅK
Hommersåkveien 315 i HommersÅK er registrert som Næringsbygg (241) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Merland, 91 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Hommersåkveien 315?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Hommersåkveien 315.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 170128249 | 241 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Sandnes (1108)
- Gårds-/bruksnummer
- 106 / 6
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 58.90189, 5.84932 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Hommersåkveien 315 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| JONASSEN GRØNT | 980217736 | 02.200 Avvirkning | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Merland | buss | 91 m |
| Bjellandveien | buss | 297 m |
| Fatland | buss | 566 m |
Spørsmål og svar om Hommersåkveien 315
Hva slags bygg er Hommersåkveien 315?
Hommersåkveien 315 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 241) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Hommersåkveien 315?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er JONASSEN GRØNT.
Er det ledige lokaler i Hommersåkveien 315 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Merland, 91 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Hommersåkveien 315?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.