Kaiveien 38

Kaiveien 38, 4310 HommersÅK

Kaiveien 38 i HommersÅK er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen, det største er EXTRA HOMMERSÅK AVD 141 med 21 ansatte. Nærmeste holdeplass er Hommersåk kai, 85 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Kaiveien 38?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Kaiveien 38.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
170140966322ButikkbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Kaiveien 38, 4310 HommersÅKKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Sandnes (1108)
Gårds-/bruksnummer
101 / 11
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
58.92975, 5.84779 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Kaiveien 38 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
EXTRA HOMMERSÅK AVD 14197408572047.110 Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler21

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Hommersåk kaibuss, båt85 m
Ileveienbuss196 m
Lineveienbuss330 m
Breivikdalenbuss455 m
Riska gamle kirkebuss501 m
Riska aldersheimbuss548 m

Spørsmål og svar om Kaiveien 38

Hva slags bygg er Kaiveien 38?

Kaiveien 38 er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Kaiveien 38?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er EXTRA HOMMERSÅK AVD 141.

Er det ledige lokaler i Kaiveien 38 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Hommersåk kai, 85 meter fra adressen (buss, båt). Kilde: Entur.

Hvem eier Kaiveien 38?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også