Markageilen 16
Markageilen 16, 4322 Sandnes
Markageilen 16 i Sandnes er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning (311) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Sannerudkrysset, 129 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Markageilen 16?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Markageilen 16.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 170005570 | 311 – Kontor- og administrasjonsbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Sandnes (1108)
- Gårds-/bruksnummer
- 47 / 164
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 58.82472, 5.71318 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Markageilen 16 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| GANDDAL AUTO AS | 926730975 | 47.810 Detaljhandel med motorvogner | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Sannerudkrysset | buss | 129 m |
| Olabakken | buss | 160 m |
| Ganddal skole | buss | 309 m |
| Ganddal sentrum | buss | 439 m |
| Ganddal bydelshus | buss | 509 m |
| Åse | buss | 581 m |
| Ganddal stasjon | tog | 586 m |
Spørsmål og svar om Markageilen 16
Hva slags bygg er Markageilen 16?
Markageilen 16 er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning (bygningstype 311) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Markageilen 16?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er GANDDAL AUTO AS.
Er det ledige lokaler i Markageilen 16 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Sannerudkrysset, 129 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Markageilen 16?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.