Tunebakken 19
Tunebakken 19, 1725 Sarpsborg
Tunebakken 19 i Sarpsborg er registrert som Næringsbygg (531) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Tunebakken 17, 182 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Tunebakken 19?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Tunebakken 19.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 7046677 | 531 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Sarpsborg (3105)
- Gårds-/bruksnummer
- 2086 / 13
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.27541, 11.09034 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Tunebakken 19 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| SARPSBORG AUTO AS | 938003661 | 47.810 Detaljhandel med motorvogner | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Tunebakken 17 | buss | 182 m |
| Golfsenteret | buss | 335 m |
| Alvim | buss | 349 m |
| Doktor Johnsens gate | buss | 453 m |
| Solid fabrikker | buss | 512 m |
Spørsmål og svar om Tunebakken 19
Hva slags bygg er Tunebakken 19?
Tunebakken 19 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 531) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Tunebakken 19?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er SARPSBORG AUTO AS.
Er det ledige lokaler i Tunebakken 19 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Tunebakken 17, 182 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Tunebakken 19?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.