Gjerpensgate 10
Gjerpensgate 10, 3716 Skien
Gjerpensgate 10 i Skien er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning (311) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 3 foretak er registrert på adressen, det største er STATENS VEGVESEN SKIEN KONTORSTED med 137 ansatte. Nærmeste holdeplass er Skien stasjon, 206 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Gjerpensgate 10?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Gjerpensgate 10.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 8508445 | 311 – Kontor- og administrasjonsbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Skien (4003)
- Gårds-/bruksnummer
- 300 / 1280
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.21897, 9.59994 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
3 foretak er registrert på Gjerpensgate 10 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| STATENS VEGVESEN SKIEN KONTORSTED | 974730359 | 84.130 Offentlig administrasjon tilknyttet næringsvirksomhet og arbeidsmarked | 137 |
| STATSFORVALTEREN I VESTFOLD OG TELEMARK AVD SKIEN | 974730677 | 84.110 Generell offentlig administrasjon | 66 |
| ISS FACILITY SERVICES AS AVD 460108 STATENS VEGVESEN SKIEN | 922056234 | 56.220 Kantinedrift og annen cateringvirksomhet | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Skien stasjon | buss, tog | 206 m |
| Statens Hus | buss | 230 m |
| Aalls gate | buss | 414 m |
| Jernbanevegen | buss | 509 m |
| Bergsland | buss | 541 m |
Spørsmål og svar om Gjerpensgate 10
Hva slags bygg er Gjerpensgate 10?
Gjerpensgate 10 er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning (bygningstype 311) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Gjerpensgate 10?
3 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er STATENS VEGVESEN SKIEN KONTORSTED, STATSFORVALTEREN I VESTFOLD OG TELEMARK AVD SKIEN, ISS FACILITY SERVICES AS AVD 460108 STATENS VEGVESEN SKIEN.
Er det ledige lokaler i Gjerpensgate 10 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Skien stasjon, 206 meter fra adressen (buss, tog). Kilde: Entur.
Hvem eier Gjerpensgate 10?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.