Hoppestadvegen 317
Hoppestadvegen 317, 3721 Skien
Hoppestadvegen 317 i Skien er registrert som Næringsbygg (241) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 3 foretak er registrert på adressen, det største er HOPPESTAD GÅRD AS med 23 ansatte. Nærmeste holdeplass er Hoppestad, 199 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Hoppestadvegen 317?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Hoppestadvegen 317.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 164520188 | 241 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Skien (4003)
- Gårds-/bruksnummer
- 12 / 2
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.25614, 9.56344 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
3 foretak er registrert på Hoppestadvegen 317 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| HOPPESTAD GÅRD AS | 986224084 | 01.130 Dyrking av grønnsaker, meloner, rot- og knollvekster | 23 |
| HOPPESTAD BYGGSERVICE | 911989077 | 41.000 Oppføring av bygninger | – |
| PER ARNE HOPPESTAD | 925020370 | 01.130 Dyrking av grønnsaker, meloner, rot- og knollvekster | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Hoppestad | buss | 199 m |
| Hoppestad nord | buss | 242 m |
| Langvenna | buss | 500 m |
Spørsmål og svar om Hoppestadvegen 317
Hva slags bygg er Hoppestadvegen 317?
Hoppestadvegen 317 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 241) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Hoppestadvegen 317?
3 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er HOPPESTAD GÅRD AS, HOPPESTAD BYGGSERVICE, PER ARNE HOPPESTAD.
Er det ledige lokaler i Hoppestadvegen 317 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Hoppestad, 199 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Hoppestadvegen 317?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.