Thor Bunkholts veg 23

Thor Bunkholts veg 23, 3733 Skien

Thor Bunkholts veg 23 i Skien er registrert som Skolebygning (612) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen, det største er KLOSTERSKOGEN BARNEHAGE med 23 ansatte. Nærmeste holdeplass er Sykehuset Skien Ulefossvegen, 504 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Thor Bunkholts veg 23?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Thor Bunkholts veg 23.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
8487367612SkolebygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Thor Bunkholts veg 23, 3733 SkienKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Skien (4003)
Gårds-/bruksnummer
217 / 642
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.19158, 9.60194 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Thor Bunkholts veg 23 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
KLOSTERSKOGEN BARNEHAGE97455985485.100 Førskoleundervisning og drift av barnehager23

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Sykehuset Skien Ulefossvegenbuss504 m
Klosterjordenebuss536 m
Sykehuset Skien hovedinngangbuss559 m
Gimsøy skolebuss596 m

Spørsmål og svar om Thor Bunkholts veg 23

Hva slags bygg er Thor Bunkholts veg 23?

Thor Bunkholts veg 23 er registrert som Skolebygning (bygningstype 612) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Thor Bunkholts veg 23?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er KLOSTERSKOGEN BARNEHAGE.

Er det ledige lokaler i Thor Bunkholts veg 23 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Sykehuset Skien Ulefossvegen, 504 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Thor Bunkholts veg 23?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også