Ulefossvegen 24

Ulefossvegen 24, 3730 Skien

Ulefossvegen 24 i Skien er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 7 foretak er registrert på adressen, det største er INSIDER FACILITY SOLUTIONS AS SKIEN med 115 ansatte. Nærmeste holdeplass er Herkules, 165 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Ulefossvegen 24?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Ulefossvegen 24.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
8499357322ButikkbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Ulefossvegen 24, 3730 SkienKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Skien (4003)
Gårds-/bruksnummer
300 / 4066
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.19691, 9.60539 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

7 foretak er registrert på Ulefossvegen 24 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
INSIDER FACILITY SOLUTIONS AS SKIEN98685427481.210 Rengjøring av bygninger115
LØPLABBET AS AVD SKIEN93637351847.631 Detaljhandel med sportsvarer8
ANNE-GRY LØVAAS ELLINGSEN Grenland Fotterapaut97651504886.991 Ortopedi- og fotterapitjenester
GRENLAND FOTTERAPI Fatima Lunde98257929586.991 Ortopedi- og fotterapitjenester
GRENLAND FOTTERAPI JENNY DALE LAURITSEN92796072986.991 Ortopedi- og fotterapitjenester
GRETE VAAGEN GRENLAND FOTTERAPI98549402986.991 Ortopedi- og fotterapitjenester
JENNY D. LAURITSEN98563868386.991 Ortopedi- og fotterapitjenester

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Herkulesbuss165 m
Ingrids gate Gimsøybuss297 m
Klosterjordenebuss304 m
Gimsøy plassbuss434 m
Gimsøy skolebuss451 m
Klosterøyabuss504 m

Spørsmål og svar om Ulefossvegen 24

Hva slags bygg er Ulefossvegen 24?

Ulefossvegen 24 er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Ulefossvegen 24?

7 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er INSIDER FACILITY SOLUTIONS AS SKIEN, LØPLABBET AS AVD SKIEN, ANNE-GRY LØVAAS ELLINGSEN Grenland Fotterapaut, GRENLAND FOTTERAPI Fatima Lunde, GRENLAND FOTTERAPI JENNY DALE LAURITSEN.

Er det ledige lokaler i Ulefossvegen 24 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Herkules, 165 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Ulefossvegen 24?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også