Grevinneveien 82

Grevinneveien 82, 3118 TØNsberg

Grevinneveien 82 i TØNsberg er registrert som Næringsbygg (655) i Matrikkelen. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Åsenveien, 157 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Grevinneveien 82?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Grevinneveien 82.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
8312389655NæringsbyggGRNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Grevinneveien 82, 3118 TØNsbergKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
TØNsberg (3905)
Gårds-/bruksnummer
148 / 378
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.27590, 10.44308 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Grevinneveien 82 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
SPREK TRENING TØNSBERG AS97213537293.130 Treningssentervirksomhet

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Åsenveienbuss157 m
Presterødbuss360 m
Bokeveienbuss530 m
Barlindveienbuss568 m
Almeveienbuss574 m
Olsrødkryssetbuss585 m

Spørsmål og svar om Grevinneveien 82

Hva slags bygg er Grevinneveien 82?

Grevinneveien 82 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 655) i Matrikkelen.

Hvilke firmaer holder til i Grevinneveien 82?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er SPREK TRENING TØNSBERG AS.

Er det ledige lokaler i Grevinneveien 82 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Åsenveien, 157 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Grevinneveien 82?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også