Vestre Hole 54

Vestre Hole 54, 3175 Ramnes

Vestre Hole 54 i Ramnes er registrert som Næringsbygg (249) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Hole, 543 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Vestre Hole 54?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Vestre Hole 54.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
163551411249NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Vestre Hole 54, 3175 RamnesKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
TØNsberg (3905)
Gårds-/bruksnummer
555 / 9
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.33415, 10.27959 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

2 foretak er registrert på Vestre Hole 54 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
KATARINE MILEVA-NEDELINA92551626081.210 Rengjøring av bygninger
SV NEDELIN91912347843.320 Snekkerarbeid

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Holebuss543 m

Spørsmål og svar om Vestre Hole 54

Hva slags bygg er Vestre Hole 54?

Vestre Hole 54 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 249) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Vestre Hole 54?

2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er KATARINE MILEVA-NEDELINA, SV NEDELIN.

Er det ledige lokaler i Vestre Hole 54 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Hole, 543 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Vestre Hole 54?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også