Håndverkervegen 7A
Håndverkervegen 7A, 9018 TromsØ
Håndverkervegen 7A i TromsØ er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 3 foretak er registrert på adressen, det største er POLARFLOR AS med 5 ansatte. Nærmeste holdeplass er Skattøra sør, 313 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Håndverkervegen 7A?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Håndverkervegen 7A.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 11444776 | 322 – Butikkbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- TromsØ (5501)
- Gårds-/bruksnummer
- 125 / 438
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 69.69541, 19.01168 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
3 foretak er registrert på Håndverkervegen 7A i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| POLARFLOR AS | 971995653 | 46.220 Engroshandel med blomster og planter | 5 |
| HÅNDVERKERVEGEN 7 B AS | 931578863 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| KLAUSEN EIENDOM AS | 985609691 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
Sannsynlig eier eller forvalter
- HÅNDVERKERVEGEN 7 B AS — 931578863· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- KLAUSEN EIENDOM AS — 985609691· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Skattøra sør | buss | 313 m |
Spørsmål og svar om Håndverkervegen 7A
Hva slags bygg er Håndverkervegen 7A?
Håndverkervegen 7A er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Håndverkervegen 7A?
3 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er POLARFLOR AS, HÅNDVERKERVEGEN 7 B AS, KLAUSEN EIENDOM AS.
Er det ledige lokaler i Håndverkervegen 7A nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Skattøra sør, 313 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Håndverkervegen 7A?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: HÅNDVERKERVEGEN 7 B AS, KLAUSEN EIENDOM AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.