Klokkargårdsbakken 40

Klokkargårdsbakken 40, 9019 TromsØ

Klokkargårdsbakken 40 i TromsØ er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning (311) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er UiT, 122 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Klokkargårdsbakken 40?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Klokkargårdsbakken 40.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
16540765311Kontor- og administrasjonsbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Klokkargårdsbakken 40, 9019 TromsØKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
TromsØ (5501)
Gårds-/bruksnummer
119 / 2554
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
69.67998, 18.97662 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Klokkargårdsbakken 40 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
MØDDINGEN STUDENTFORENING93146523694.992 Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
UiTbuss122 m
Pingvinhotellet UNNbuss324 m
UiT/Planetarietbuss355 m
Breivikabuss439 m
UNNbuss492 m
Forskningsparkenbuss539 m

Spørsmål og svar om Klokkargårdsbakken 40

Hva slags bygg er Klokkargårdsbakken 40?

Klokkargårdsbakken 40 er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning (bygningstype 311) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Klokkargårdsbakken 40?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er MØDDINGEN STUDENTFORENING.

Er det ledige lokaler i Klokkargårdsbakken 40 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er UiT, 122 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Klokkargårdsbakken 40?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også