Kløvervegen 14
Kløvervegen 14, 9016 TromsØ
Kløvervegen 14 i TromsØ er registrert som Mediebygning (313) i Matrikkelen, byggestatus ferdigattest. 8 foretak er registrert på adressen, det største er ELTRO INSTALLASJON AS med 34 ansatte. Nærmeste holdeplass er Fiolvegen, 202 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Kløvervegen 14?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Kløvervegen 14.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 300495031 | 313 – Mediebygning | FA – Ferdigattest | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- TromsØ (5501)
- Gårds-/bruksnummer
- 118 / 910
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 69.66374, 18.91479 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
8 foretak er registrert på Kløvervegen 14 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| ELTRO INSTALLASJON AS | 991702199 | 43.210 Elektrisk installasjonsarbeid | 34 |
| ELTEL NETWORKS AS AVD TROMSØ | 982285208 | 42.222 Bygging av anlegg for elektrisitet og telekommunikasjon på land | 10 |
| ELTRO VVS AS | 925227161 | 43.221 Rørleggerarbeid | 5 |
| ELTRO EIENDOM AS | 997665600 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| ELTRO UTVIKLING AS | 923525394 | 68.120 Utvikling og salg av byggeprosjekter | – |
| KLUBB ELTEL TROMSØ | 924773448 | 94.992 Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers | – |
| MATT EIENDOM AS | 928672360 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
| STG 26 AS | 832176532 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
Sannsynlig eier eller forvalter
- ELTRO EIENDOM AS — 997665600· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- ELTRO UTVIKLING AS — 923525394· 68.120 Utvikling og salg av byggeprosjekter
- MATT EIENDOM AS — 928672360· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- STG 26 AS — 832176532· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Fiolvegen | buss | 202 m |
| Sjølundvegen | buss | 325 m |
| Tangmelfabrikken | buss | 498 m |
| Simen Workinns veg | buss | 547 m |
Spørsmål og svar om Kløvervegen 14
Hva slags bygg er Kløvervegen 14?
Kløvervegen 14 er registrert som Mediebygning (bygningstype 313) i Matrikkelen. Byggestatus er ferdigattest.
Hvilke firmaer holder til i Kløvervegen 14?
8 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er ELTRO INSTALLASJON AS, ELTEL NETWORKS AS AVD TROMSØ, ELTRO VVS AS, ELTRO EIENDOM AS, ELTRO UTVIKLING AS.
Er det ledige lokaler i Kløvervegen 14 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Fiolvegen, 202 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Kløvervegen 14?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: ELTRO EIENDOM AS, ELTRO UTVIKLING AS, MATT EIENDOM AS, STG 26 AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.