Ørnevegen 110
Ørnevegen 110, 9015 TromsØ
Ørnevegen 110 i TromsØ er registrert som Fabrikkbygning (211) i Matrikkelen, byggestatus ferdigattest. 5 foretak er registrert på adressen, det største er AVARN SECURITY AS AVD TROMSØ med 124 ansatte. Nærmeste holdeplass er Mortensnes studentboliger, 213 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Ørnevegen 110?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Ørnevegen 110.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 300542171 | 211 – Fabrikkbygning | FA – Ferdigattest | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- TromsØ (5501)
- Gårds-/bruksnummer
- 117 / 779
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 69.68030, 18.92623 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
5 foretak er registrert på Ørnevegen 110 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| AVARN SECURITY AS AVD TROMSØ | 886714742 | 80.010 Etterforskningstjenester og private vakttjenester | 124 |
| DRYTECH AS | 972197866 | 10.890 Produksjon av næringsmidler ikke nevnt annet sted | 63 |
| AVARN SECURITY SERVICE AS AVD TROMSØ | 920950213 | 80.010 Etterforskningstjenester og private vakttjenester | 43 |
| FEEL24 AS AVD HÅPET | 922400008 | 93.130 Treningssentervirksomhet | – |
| HANSO EIENDOMSUTVIKLING AS | 915327362 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
Sannsynlig eier eller forvalter
- HANSO EIENDOMSUTVIKLING AS — 915327362· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Mortensnes studentboliger | buss | 213 m |
| NKL | buss | 391 m |
Spørsmål og svar om Ørnevegen 110
Hva slags bygg er Ørnevegen 110?
Ørnevegen 110 er registrert som Fabrikkbygning (bygningstype 211) i Matrikkelen. Byggestatus er ferdigattest.
Hvilke firmaer holder til i Ørnevegen 110?
5 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er AVARN SECURITY AS AVD TROMSØ, DRYTECH AS, AVARN SECURITY SERVICE AS AVD TROMSØ, FEEL24 AS AVD HÅPET, HANSO EIENDOMSUTVIKLING AS.
Er det ledige lokaler i Ørnevegen 110 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Mortensnes studentboliger, 213 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Ørnevegen 110?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: HANSO EIENDOMSUTVIKLING AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.