Ringvegen 75

Ringvegen 75, 9018 TromsØ

Ringvegen 75 i TromsØ er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning (311) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 3 foretak er registrert på adressen, det største er BYGGMESTEREN TROMSØ AS med 23 ansatte. Nærmeste holdeplass er Skattøra Borettslag, 275 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Ringvegen 75?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Ringvegen 75.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
11463339311Kontor- og administrasjonsbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Ringvegen 75, 9018 TromsØKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
TromsØ (5501)
Gårds-/bruksnummer
125 / 445
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
69.69872, 19.01318 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

3 foretak er registrert på Ringvegen 75 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
BYGGMESTEREN TROMSØ AS98275719341.000 Oppføring av bygninger23
BMT EIENDOM AS99658582468.110 Kjøp og salg av egen fast eiendom
TROMSØ VVS AS93579196043.221 Rørleggerarbeid

Sannsynlig eier eller forvalter

Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Skattøra Borettslagbuss275 m
Skattøra nordbuss466 m

Spørsmål og svar om Ringvegen 75

Hva slags bygg er Ringvegen 75?

Ringvegen 75 er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning (bygningstype 311) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Ringvegen 75?

3 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er BYGGMESTEREN TROMSØ AS, BMT EIENDOM AS, TROMSØ VVS AS.

Er det ledige lokaler i Ringvegen 75 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Skattøra Borettslag, 275 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Ringvegen 75?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: BMT EIENDOM AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.

Se også