Sjøgata 20
Sjøgata 20, 9008 TromsØ
Sjøgata 20 i TromsØ er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 3 foretak er registrert på adressen, det største er RØRT AS med 15 ansatte. Nærmeste holdeplass er Torgsenteret, 9 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Sjøgata 20?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Sjøgata 20.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 11462057 | 322 – Butikkbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- TromsØ (5501)
- Gårds-/bruksnummer
- 200 / 162
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 69.65071, 18.95816 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
3 foretak er registrert på Sjøgata 20 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| RØRT AS | 934840909 | 56.110 Drift av restauranter | 15 |
| BRILLEHUSET TROMSØ AS | 971670924 | 47.740 Detaljhandel med medisinske og ortopediske artikler | 6 |
| VERVET APARTMENTS AS | 935677130 | 55.200 Drift av vandrerhjem og ferieleiligheter | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Torgsenteret | buss | 9 m |
| Killengreens gate | buss | 120 m |
| Smørtorget | buss | 151 m |
| Kystens hus | buss | 153 m |
| Fr. Langes gate | buss | 176 m |
| Wi-To | buss | 202 m |
| Bankgata | buss | 204 m |
| Scandic Ishavshotel | buss | 221 m |
Spørsmål og svar om Sjøgata 20
Hva slags bygg er Sjøgata 20?
Sjøgata 20 er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Sjøgata 20?
3 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er RØRT AS, BRILLEHUSET TROMSØ AS, VERVET APARTMENTS AS.
Er det ledige lokaler i Sjøgata 20 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Torgsenteret, 9 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Sjøgata 20?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.