Kongens gate 60

Kongens gate 60, 7012 Trondheim

Kongens gate 60 i Trondheim er registrert som Annen forretningsbygning (329) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 17 foretak er registrert på adressen, det største er SØR-TRØNDELAG FRIOMSORGSKONTOR AVD TRONDHEIM med 28 ansatte. Nærmeste holdeplass er Hospitalskirka, 84 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Kongens gate 60?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Kongens gate 60.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
10508010329Annen forretningsbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Kongens gate 60, 7012 TrondheimKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Trondheim (5001)
Gårds-/bruksnummer
402 / 86
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
63.43050, 10.38663 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

17 foretak er registrert på Kongens gate 60 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
SØR-TRØNDELAG FRIOMSORGSKONTOR AVD TRONDHEIM87488657284.230 Aktiviteter i rettsvesen og kriminalomsorg28
SKIBNES ARKITEKTER AS99917041271.110 Arkitektvirksomhet9
MIDTBYEN SYKKEL AS92824061447.631 Detaljhandel med sportsvarer8
KNOWIT SOLUTIONS DATA & TECH AS AVD TRONDHEIM93611218862.200 Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer7
ORIS DENTAL AS AVD 142 SANDEN97184008086.230 Tannlegetjenester5
SJØFARTSDIREKTORATET STASJON TRONDHEIM97472045071.200 Teknisk prøving og analyse5
ANJA JOHANSEN92655751386.230 Tannlegetjenester
BERGE ERIKSEN KARL PETTER97402013086.960 Aktiviteter innenfor tradisjonell, komplementær og alternativ medisin
BYGGTEKNIKK EIENDOM AS98041555468.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
CALMA MASSAGE BY SYLWIA BARTKOWIAK83165859296.230 Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad
DORME AS81249490286.221 Spesialiserte legetjenester, unntatt psykiatriske legetjenester
DR. THOMAS KLIMOWICZ99325467386.230 Tannlegetjenester
MAREN RASMUSSEN TANNLEGE93467785486.230 Tannlegetjenester
RAUMA MASSASJE & VELVÆRE99737398796.230 Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad
SIONA AS92796792868.320 Eiendomsforvaltning på oppdrag
SOLARA STUDIO KARLSEN93763927996.220 Skjønnhetspleie
THE CALLOS GRØNN FRISØR LINE ANDREA JOHNSEN81370844296.210 Frisering og barbering

Sannsynlig eier eller forvalter

Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Hospitalskirkabuss, trikk84 m
Dronningens gate 62trikk165 m
Kongens gatebuss278 m
St. Olavs gatebuss, trikk314 m
Prinsens gatebuss327 m
Dronningens gatebuss348 m
Kalvskinnetbuss360 m
Munkegatabuss562 m

Spørsmål og svar om Kongens gate 60

Hva slags bygg er Kongens gate 60?

Kongens gate 60 er registrert som Annen forretningsbygning (bygningstype 329) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Kongens gate 60?

17 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er SØR-TRØNDELAG FRIOMSORGSKONTOR AVD TRONDHEIM, SKIBNES ARKITEKTER AS, MIDTBYEN SYKKEL AS, KNOWIT SOLUTIONS DATA & TECH AS AVD TRONDHEIM, ORIS DENTAL AS AVD 142 SANDEN.

Er det ledige lokaler i Kongens gate 60 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Hospitalskirka, 84 meter fra adressen (buss, trikk). Kilde: Entur.

Hvem eier Kongens gate 60?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: BYGGTEKNIKK EIENDOM AS, SIONA AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.

Se også