Ringvålvegen 10B

Ringvålvegen 10B, 7080 Heimdal

Ringvålvegen 10B i Heimdal er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen, det største er HEIMDAL HELSEARTIKLER AS med 7 ansatte. Nærmeste holdeplass er Heimdal stasjon, 261 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Ringvålvegen 10B?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Ringvålvegen 10B.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
21035041322ButikkbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Ringvålvegen 10B, 7080 HeimdalKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Trondheim (5001)
Gårds-/bruksnummer
197 / 934
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
63.35098, 10.35292 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Ringvålvegen 10B i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
HEIMDAL HELSEARTIKLER AS97224426047.740 Detaljhandel med medisinske og ortopediske artikler7

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Heimdal stasjonbuss, tog261 m
Åsheim skolebuss549 m
Johan Tillers veibuss550 m
Breidablikk skolebuss557 m
Lundemobakkenbuss588 m

Spørsmål og svar om Ringvålvegen 10B

Hva slags bygg er Ringvålvegen 10B?

Ringvålvegen 10B er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Ringvålvegen 10B?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er HEIMDAL HELSEARTIKLER AS.

Er det ledige lokaler i Ringvålvegen 10B nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Heimdal stasjon, 261 meter fra adressen (buss, tog). Kilde: Entur.

Hvem eier Ringvålvegen 10B?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også